Субота, 30.09.2023, 08:23
Вітаю Вас Гість | RSS

КРЕМІНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ


Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 255

Історія закладу

   

   Кремінський медичний фаховий коледж розпочав свою діяльність як училище у 1962 році. 

 

       Згідно наказу МОЗ  УРСР  Кремінське медичне училище було перейменовано в Кремінське обласне медичне училище.

 

 З 1962 року по 1987 рік Кремінське обласне медичне училище очолював Кочет Михайло Кіндратович, має вищу медичну освіту – випускник Ворошиловградського медичного інституту, лікувальний факультет, 1961 рік. За роки своєї роботи Кочет М.К. закінчив будівництво навчального корпусу, побудував гуртожиток - це типова п’ятиповерхова будівля на 216 осіб; створив необхідну матеріально-технічну базу для навчання і проживання мешканців гуртожитку.

      

З 1962 року навчальний заклад розпочав підготовку медичних сестер, а з 1963 року – фельдшерів. З 1984 року до 1991 року велась підготовка військових фельдшерів за направленням військових комісаріатів регіону.

 

Це маленька держава, в якій кожний мріє про майбутню квітучу Європейську Україну, про сучасну освіту, свободу та незалежність, про відданість і професіоналізм. 

      Педагогічний колектив- це 26 штатних викладачів , які знаходяться в постійному пошуку оригінальних методик викладання , кращих технологій навчання і виховання. 

Серед викладачів – 15 мають вищу кваліфікаційну категорію, звання "відмінника освіти України", 3 викладачі-методисти , 7 викладачів є випускниками нашого навчального закладу, які, одержавши вищу освіту, прийшли працювати в рідне училище. Кожен викладач розуміє, що сьогодні професійна компетентність учителя та відпрацювання власної системи роботи передбачає якісні зміни в його викладацькій діяльності.

 

 

       Обласні заходи , які були проведені на базі училища , свідчать про постійне професійне та особистісне зростання учасників навчально - виховного процесу, зокрема такі:

-          обласний семінар заступників директорів з навчальної роботи медичних училищ області : «Формування професійної компетентності викладачів шляхом створення інноваційного середовища в училищі» (2010-2011н.р.);

-          форум лідерів студентського самоврядування медичних училищ області : «Розвиток студентського самоврядування- шлях до вдосконалення навчально-виховного процесу» (2010-2011 н.р.);

-          засідання обласної медичної ради з проблеми: «Проектна технологія в навчально-виховному процессі та її роль у підвищенні якості підготовки майбутніх фахівців» (2011-2012 н.р.) ;

Викладачі постійно застовують нові педагогічні технології , використовуючи різноманітні форми роботи : інтелектуальні марафони , фестивалі педагогічних ідей, роботу над власними проектами, участь в Інтернет-конференціях, створення особистих портфоліо. Друковані роботи членів колективу є в журналах «Дивослово», «Вивчаємо українську мову і літературу», «Позакласний час», «Відкритий урок», та в учительських он-лайн журналах, зокрема електронний журнал «Золоті сторінки освіти», приймають участь у Всеукраїнській педадогічній конференції на базі Сумського базового медичного коледжу тощо.

До 2015 року здійснювалась підготовка здобувачів вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем « молодший спеціаліст» за спеціальностями : галузь знань 1201 « Медицина», спеціальності 5.12010102 « Сестринська справа» та 5. 12010101 « Лікувальна справа». З 2015 року згідно акту узгодження переліку спеціальностей , за якими здійснюється підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем « молодший спеціаліст» , змінився перелек галузей знань і спеціальностей: 22 Охорона здоров`я, спеціальність 223 Медсестринство, спеціалізації « Сестринська справа» та « Лікувальна справа».

За роки існування Кремінського обласного медичного училища підготовлено 4972 фахівця спеціальностей « Сестринська справа» та « Лікувальна справа». В лікувально-профілактичних закладах регіону їх частка складає: Кремінський район 85%, м. Рубіжне -73%, м. Севєродонецьк - 53%, до 12% - Сватівського, Біловодського та Троїцького районів .
Серед випускників училища найбільших досягнень в науці та організації охорони здоров’я посів Слабкий Геннадій Олексійович, випускник училища 1972 року, спеціальності « Лікувальна справа».
Розпорядженням голови Луганської обласної війського-цивільної адміністрації №821 від 07 листопада 2017 р. про перейменування Кремінського обласного медичного училища заклад змінив назву на "Комунальний заклад «Кремінський медичний коледж»

              В коледжі працює студенське наукове товариство «Пошук». Щороку проводяться конференції студенських пошукових і науково-дослідницьких робіт, краще з них представляються на регіональних та обласних конференціях.

 

 

 

               Виховна робота зі студентами здійснюються на засадах демократизму, використання виховного потенціалу студенського самоврядування та спрямована на всебічний розвиток студенської молоді, формування в майбутніх фахівців загально-людських і професійних якостей, забеспечення гормонійного цілісного розвитку особистості, здатної до самостійного мислення. 

Органи самоврядування представлені студенським парламентом « САПФІР», студрадою гуртожитку, прес-центром газети « Гіппократ». На базі гуртожитку працює музей «Милосердя».

Педаогічний колектив коледжу вважає, що постійне професійне та особистісне зростання всіх учасників навчально-виховного процесу, стабільність і комфорт у всіх видах діяльності буде сприйняти конкурентоспроможності й авторитету закладу. Ця основа етапу розвитку освіти і вивчає плани роботи на майбутнє. 

Пропонуємо також переглянути :
Пошук
Календар
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту