Вівторок, 06.12.2022, 01:21
Вітаю Вас Гість | RSS

КРЕМІНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ


Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 255

День відкритих дверей

Про наступний День відкритих дверей буде повідомлено додатково     

       Кремінське обласне медичне училище розпочало свою діяльність у 1962 році. 

 

       Згідно наказу МОЗ  УРСР за № 396 від № 22/ 36 Кремінське медичне училище було перейменовано в Кремінське обласне медичне училище.

  Кремінське обласне медичне училище – це єдиний у районі вищий навчальний заклад I рівня акредитації, який здійснює підготовку молодчих спеціалістів у галузі медицини. Це маленька держава, в якій кожний мріє про майбутню квітучу Європейську Україну, про сучасну освіту, свободу та незалежність, про відданість і професіоналізм.

       Ці мрії здійснюються завдяки стабільному, творчому педадогічному колективу, який 25 років очолює Абрамов Володимир Васильович – мудрий керівник, людина цілеспрямована, енергійна, мобільна, сповнена новими думками та відкриттями. 

Його вирізняю почуття гідності . Це сучасний керівник, який уміє не лише розпоряджатися, а й співпрацювати , бути прикладом для кожного члена колективу.

       Педагогічний колектив- це 26 штатних викладачів , які знаходяться в постійному пошуку оригінальних методик викладання , кращих технологій навчання і виховання. 

Серед викладачів – 15 мають вищу кваліфікаційну категорію, звання "відмінника освіти України", 3 викладачі-методисти , 7 викладачів є випускниками нашого навчального закладу, які, одержавши вищу освіту, прийшли працювати в рідне училище. Кожен викладач розуміє, що сьогодні професійна компетентність учителя та відпрацювання власної системи роботи передбачає якісні зміни в його викладацькій діяльності.

 

       Обласні заходи , проведені на базі училища , свідчать про постійне професійне та особистісне зростання учасників навчально - виховного процесу, зокрема такі:

-          обласний семінар заступників директорів з навчальної роботи медичних училищ області : «Формування професійної компетентності викладачів шляхом створення інноваційного середовища в училищі» (2010-2011н.р.);

-          форум лідерів студентського самоврядування медичних училищ області : «Розвиток студентського самоврядування- шлях до вдосконалення навчально-виховного процесу» (2010-2011 н.р.);

-          засідання обласної медичної ради з проблеми: «Проектна технологія в навчально-виховному процессі та її роль у підвищенні якості підготовки майбутніх фахівців» (2011-2012 н.р.) ;

Викладачі училища постійно застовують нові педагогічні технології , використовуючи різноманітні форми роботи : інтелектуальні марафони , фестивалі педагогічних ідей, роботу над власними проектами, участь в Інтернет-конференціях, створення особистих портфоліо. Друковані роботи членів колективу є в журналах «Дивослово», «Вивчаємо українську мову і літературу», «Позакласний час», «Відкритий урок», та в учительських он-лайн журналах, зокрема електронний журнал «Золоті сторінки освіти», приймають участь у Всеукраїнській педадогічній конференції на базі Сумського базового медичного коледжу тощо.

               В училищі працює студенське наукове товариство «Пошук». Щороку проводяться загальноучилищні конференції студенських пошукових і науково-дослідницьких робіт, краще з них представляються на регіональних та обласних конференціях.

 

 

               Виховна робота зі студентами здійснюються на засадах демократизму, використання виховного потенціалу студенського самоврядування та спрямована на всебічний розвиток студенської молоді, формування в майбутніх фахівців загально-людськихі професійних якостей, забеспечення гормонійного цілісного розвитку особистості, здатної до самостійного мислення. 

 

В училищі органи самоврядування представлені студенським парламентом « САПФІР», студрадою гуртожитку, прес-центром газети « Гіппократ». На базі гуртожитку працює музей «Милосердя».

Педадогічний колектив училища вважає, що постійне професійне та особистісне зростання всіх учасників навчально-виховного процесу, стабільність і комфорт у всіх видах діяльності буде сприйняти конкурентоспроможності й авторитету закладу. Ця основа етапу розвитку освіти і вивчає плани роботи училища на майбутнє.          

 

 

Пошук
Календар
«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту